cemsNie możesz zdecydować się, do której firmy aplikować? Nie wiesz jak to zrobić? A może nadal zastanawiasz się, która branża Cię interesuje? Obawiasz się wejścia na rynek pracy po studiach? Jeżeli tak, nie zwlekaj! Wejdź na stronę gpd-sgh.pl i od 16.02 do 02.03 skorzystaj z największych Wirtualnych Targów programów menedżerskich w Polsce! Sprawdź, co oferują najlepsze firmy z różnych branż i zainspiruj się.

Jeśli chcesz przyjrzeć się wszystkiemu na żywo, bezpośrednio zdobyć informacje o interesujących Cię szczegółach, przyjedź 2 marca do Warszawy i odwiedź Targi na Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej. Dodatkowo od 16.02 do 28.02 masz okazję aplikować na tzw. Rotation Dinner, podczas którego wybrane osoby będą mogły spotkać się z pracownikami czołowych firm. To niepowtarzalna okazja na rozmowę z doświadczonymi w branży osobami.
grad progGraduate Programme Day to fantastyczna możliwość, aby podjąć wyzwania, a co najważniejsze zdobyć nowe doświadczenia - tak cenne na wymagającym rynku pracy. Uczestnictwo w programie to najlepsza inwestycja w twoją przyszłość.


Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Badania i osiągnięcia naukowe

Nauka po Lucku

loading...
Przedstawiamy naukę w ludzki sposób! Poznaj nowinki ze świata nauki i techniki.
Nauka po Lucku

Najnowsze oferty pracy na uczelniach

loading...
  Oferty pracy na uczelniach

Prawo i reformy szkolnictwa wyższego

Organizacja i finanse polskich i zagranicznych uczelni

loading...
Finanse i organizacja

Sylwetki polskich naukowców

loading...
  Sylwetki polskich naukowców

Wydarzenia w branży edukacyjnej

loading...
Wydarzenia