Wyższa Szkołphoca_thumb_s_wszif_konkursa Zarządzania i Finansów we Wrocławiu ogłasza konkurs na hasło reklamowe uczelni! Do wygrania indeks na studia na kierunku filologia angielska. Jak go zdobyć?

.



Wystarczy wystartować w konkursie, wymyślić hasło reklamowe dla Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu i przesłać je na skrzynkę pocztową [email protected] do dnia 07.08.2009 roku.

Konkurs skierowany jest do szczęśliwych posiadaczy tegorocznego świadectwa dojrzałości. Dzięki Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów we Wrocławiu stres egzaminacyjny odejdzie w niepamięć, a radość z najdłuższych wakacji w życiu zostanie przedłużona o komfort studiowania wymarzonego kierunku na renomowanej wrocławskiej uczelni.

Podpowiedź: najlepsze hasło dotyczące WSZiF to hasło oryginalne, uniwersalne, błyskotliwe, błyskawicznie wpadające w ucho i zapadające w pamięć, pełne humoru i kojarzące się z nadchodzącym jubileuszem 15-lecia uczelni. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10.08.2009.

Rusz głową, a bezpłatne 3-letnie studia dzienne na kierunku filologia angielska trafią się właśnie Tobie! Wartość nagrody to ponad 14 tys. zł, taka okazja nadarza się tylko raz.


Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie www.wszif.pl.