phoca_thumb_l_tppp„Projekt – Praca. Od absolwenta do specjalisty” to hasło przewodnie targów pracy, które organizuje sopocka Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Przedsięwzięcie skierowane jest do studentów i absolwentów psychologii oraz pedagogiki. Targi odbędą się w piątek 9 kwietnia w godzinach 9.00 – 15.00 w siedzibie uczelni przy ul. Polnej 16/20.

.

 
Podczas targów zostaną zaprezentowane oferty pracy, praktyk, staży zawodowych oraz wolontariatu ponad 20 firm i organizacji z Trójmiasta. Poza zwiedzaniem stoisk będzie można wziąć udział w wykładach i warsztatach, m.in.:
 
„Rekrutacja przez internet"
„Wykorzystywanie badań psychologicznych w rekrutacji"
„Jak odnieść sukces na rozmowie kwalifikacyjnej?"
„Aktywne szukanie pracy – metody i narzędzia"
„Psycholog na rynku pracy"
„Zarządzanie sobą w czasie jako domena dobrego pracownika"
„Coaching – sposób na satysfakcjonujący rozwój"
 
– Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów psychologii i nie tylko. Doradcy zawodowi WUP Gdańsk pomogą przygotować dokumenty aplikacyjne, a specjaliści z PUP Gdynia podpowiedzą jak załatwić staż zawodowy. Targi mają charakter otwarty więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnym poszukiwaniem swojej ścieżki kariery – każdy krok przybliża nas do celu – zachęca Dorota Piekarska z sopockiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
 
Targi Pracy dla Psychologów i Pedagogów
9 kwietnia 2010 r., 9:00 – 15:00
SWPS w Sopocie, ul. Polna 16/20
Więcej na: www.tpppsopot.swps.pl.
 
 
***
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej to nowoczesne centrum naukowo-dydaktyczne, które oferuje interdyscyplinarne studia humanistyczne na 15 kierunkach: w Warszawie, Wrocławiu i Sopocie. Od 14 lat uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w kraju. Obecnie kształci ok. 13,5 tys. studentów. Tradycją SWPS są cykle otwartych imprez naukowych, popularnonaukowych i kulturalnych. Częstymi gośćmi uczelni są światowej sławy naukowcy, znani artyści i przedstawiciele świata mediów. SWPS jest organizacją społecznie odpowiedzialną, m.in. wspiera rozwój sztuki realizując innowacyjny cykl wydarzeń Kultura Wysokich Napięć.
 
Wydział Zamiejscowy SWPS w Sopocie znajduje się przy ul. Polnej 16/20. W jego ofercie znajdują się studia na kierunkach: psychologia, psychologia dla magistrów i fizjoterapia (studia I stopnia) oraz kilkanaście kierunków studiów podyplomowych. Więcej: www swps.pl.

Tags: pracy