logo_studenci_sWychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób zainteresowanych nauką i studiowaniem, Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY rusza z projektem portalu łączącego przyjemne z pożytecznym. Studenci.net to miejsce spotkań, w którym studenci i maturzyści mogą wymieniać się nie tylko materiałami naukowymi i notatkami, ale też ważnymi w ich życiu informacjami o „przestrzeniach przyjaznych studentom”.

.


Nikt nie wie tak wiele o korzyściach płynących z bycia studentem, jak sami studenci. Nasz portal ma dawać im szansę do nawiązywania przyjaźni, wymiany myśli i doświadczeń, a w efekcie, poprawy jakości studenckiego życia.
Portal wyróżnia się dużą funkcjonalnością. Użytkownicy mogą dodawać swoje notatki z zajęć, pisać blogi, prowadzić dyskusje, zamieszczać informacje o zbliżających się wydarzeniach, tworzyć grupy zainteresowań, a w najbliższym czasie pojawi się także możliwość tworzenia stron o „przestrzeniach przyjaznych studentom”. Na takie miano zasłużą sobie miejsca traktujące postać studenta z należytą uwagą, której potwierdzeniem będą m.in. zniżki na produkty lub usługi, bonusy, konkursy oraz inne wyraźne sygnały pro-studenckości. Przestrzenie nie będą miały określonych granic. Mogą nimi być puby, cluby, kina, sklepy, ale także urzędy, instytucje, organizacje, istniejące w rzeczywistości, jak i w świecie wirtualnym.
Zachętą i jednocześnie potwierdzeniem pro-studenckości samego portalu, jest zaproponowany przez Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY Konkurs z językiem”, w którym nagroda główna to urządzenie do nauki języków obcych SITA.
Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na portalu Studenci.net i wspólnego odkrywania pro-studenckich przestrzeni w codziennym życiu!