up_logo„Wybierz lepszy start w przyszłość” – kolejna edycja Targów Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbędzie się 19 kwietnia 2011 roku w Auli budynku głównego przy ul. Podchorążych 2 , w godz. od 9. 00 do 14. 00.

 

Do udziału w Targach zgłosiło się wiele znakomitych firm. Wystawcy zaprezentują oferty z różnych branż, m.in.: outsourcing, konsulting, marketing, technologie teleinformatyczne, zarządzanie zasobami ludzkimi. Na wszystkich studentów i absolwentów poszukujących zatrudnienia będzie czekał szeroki wachlarz ofert pracy, praktyk i staży. Przedstawiciele Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości odpowiedzą na pytania i wątpliwości dotyczące zakładania własnej działalności gospodarczej a doradcy zawodowi z Biura Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego będą udzielać porad w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych.

 

Swoją ofertę zaprezentuje Stowarzyszenie Przyjaciół Integracja działające na rzecz osób niepełnosprawnych. Targom Pracy towarzyszyć będą warsztaty: Pierwsza praca – jak radzić sobie w nowym zespole oraz Orientacja na rynku pracy, CV i list motywacyjny jako pierwszy krok na drodze do kariery. Targi Pracy „Wybierz lepszy start w przyszłość” to szansa na znalezienie interesującej pracy i doskonała okazja do zapoznania się z ofertą rekrutacyjną tegorocznych wystawców.

 

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli:
Prezydent Miasta Krakowa, Jacek Majchrowski
JM Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego, Michał Śliwa

 

Więcej informacji na stronie Targów Pracy www.up.krakow.pl/targipracy

Tags: pracy