Michał Maziarczyk, student III roku Turystyki i Rekreacji Uczelni Vistula oraz członek Koła Naukowego Turystyki został zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu University Challenge oraz laureatem prestiżowej nagrody MPI Foundation Youth Award. To pierwszy student z Polski wyróżniony tak ważną nagrodą w dziedzinie turystyki biznesowej.

 
Tegoroczny laureat MPI Foundation Youth Award Michał Maziarczyk, student III roku Uczelni Vistula, pokonał ponad 250 studentów z 5 krajów. Nagrodę, w postaci wyjazdu na MPI World Education Congress do Orlando, otrzymał z rąk Bruca MacMillana – prezydenta Meeting Professionals International (MPI) podczas uroczystej gali IMEX Award 2011 we Frankfurcie.
Jest to niezwykłe wyróżnienie dla Polski, a jednocześnie potwierdzenie, że studenci z naszego kraju mogą zdobywać najważniejsze nagrody. Cieszy mnie fakt, że właśnie student Uczelni Vistula, pierwszej w Polsce szkoły kształcącej na specjalności turystyka biznesowa, został jej laureatem. Od ponad 4 lat kształcimy przyszłych liderów przemysłu spotkań i wierzę, że dzięki tym młodym ludziom będziemy jeszcze efektywniej promowali Polskę na świecie. – komentuje Krzysztof Celuch, Prodziekan Wydziału Stosunków Międzynarodowych, Socjologii, Turystyki i Rekreacji Uczelni Vistula.
Finał konkursu odbył się 25 maja br. na targach IMEX we Frankfurcie, najważniejszych targach turystyki biznesowej na świecie. Już po raz czwarty jako jedyna uczelnia z Polski w wydarzeniu udział wzięła Uczelnia Vistula, prezentując swoją ofertę w ramach sektora Professional Development Pavilion.