phoca thumb m sgh logoWszystkich zainteresowanych studiami ekonomicznymi, a zwłaszcza tych, których już wiosną czeka matura, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (al. Niepodległości 162, budynek główny, tuż przy stacji metra Pole Mokotowskie) zaprasza na dzień otwarty w sobotę, 17 września br. w godz. 10:00-14:00.

 

 

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, co studiować po maturze, ale interesujesz się gospodarką, przedsiębiorczością czy finansami, przyjdź na dni otwarte i poznaj ofertę studiów, w tym także w języku angielskim. 


Kto przyjdzie na dzień otwarty, nie wyjdzie z pustymi rękami. W punkcie informacyjnym czekać będą materiały informacyjne na temat rekrutacji. Podczas prezentacji będzie można zadawać szczegółowe pytania na temat studiowania w SGH. Studenci opowiedzą dlaczego warto studiować w SGH i oprowadzą po kampusie. Studenckie koła naukowe i inne organizacje studenckie podpowiedzą, co można i co warto robić w SGH poza samą nauką. SGH dba także o kondycję fizyczną. Oprócz tradycyjnych sportów i dyscyplin drużynowych szkoła prowadzi zajęcia z tańca, tenisa, boksu oraz obozy żeglarskie i narciarskie. 


SGH umożliwia także zdobywanie wiedzy poprzez wyjazdy zagraniczne. Ponad 200 partnerskich uczelni z całego świata to furtka do studiowania za granicą i udziału w licznych programach wymian i międzynarodowych projektów. Aby się do nich lepiej przygotować w SGH prowadzone są kursy języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego, a także chińskiego i japońskiego. Dla ambitnych będzie także zaproszenie do olimpiad, których laureaci dostają indeksy SGH.