wow logo 200pxWOW! Wielkie Otrzęsiny to gigantyczna impreza klubowa na październikowe rozpoczęcie roku studenckiego. Od 2006 r. skutecznie integruje dziesiątki tysięcy studentów w największych miastach Polski. W tym roku porwie 50 tysięcy uczestników w ponad 100 klubach w 5 czołowych ośrodkach studenckich – Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Łodzi.

 

Idea WOW! to możliwość wejścia do wszystkich klubów dzięki jednemu biletowi, wymienianemu na specjalną opaskę na rękę. Studenci najbardziej doceniają WOW! za możliwość poznania życia nocnego miasta, nowego dla większości z nich. Dokonują tego, podróżując między różnymi klubami, gatunkami muzycznymi i typami imprez. Spektakularny clubbing sprzyja bardzo skutecznej i jakże przyjemnej integracji całej studenckiej braci.

 

Wielkie Otrzęsiny to imprezowy rarytas ze względu na liczne atrakcje urozmaicające, jak porywające pokazy taneczne, show tuningowanych samochodów i laserów, fireshow, karaoke, speed dating, a także integracyjne konkursy klubowe.

 

Nie ma dobrej imprezy bez muzyki, dlatego WOW! 2011 to także żywiołowe koncerty (m.in. Kumka Olik, Neony, Blady Kris, Mama Selita), oraz porywające sety znanych didżejów (m.in. DJ Haem, DJ Trakmajster, DJ Hazel) reprezentujących różne gatunki muzyczne – od muzyki elektronicznej i technicznej, przez czarne brzmienia, na rocku i latino kończąc.

 

Terminy poszczególnych imprez WOW! 2011:

 

· Wrocław: środa 5 X (31 klubów; ok. 12 000 uczestników)

· Poznań: środa 5 X (21 klubów; ok. 8 000 uczestników)

· Warszawa: środa 12 X (20 klubów, ok. 12 000 uczestników)

· Kraków: środa 12 X (20 klubów, ok. 10 000 uczestników) (pierwsza edycja!)

· Łódź: środa 19 X (15 klubów, ok. 8 000 uczestników) (pierwsza edycja!)

 

5 miast * 107 klubów * 50 000 uczestników * 1 bilet!

 

Bilety w przedsprzedaży można nabyć na uczelniach, w akademikach i punktach sieci Eventim (m.in. bileterie EMPiK, MediaMarkt, Saturn). Szczegółowe informacje na temat WOW! 2011 (lista klubów, artystów, atrakcji) można znaleźć na stronach: 

 

- www.wielkieotrzesiny.pl

- www.facebook.com/wielkieotrzesiny

- www.studenci.net/strona/wielkieotrzesiny 

 
wow2011 plakat 

 
Organizatorem WOW! jest Agencja Joytown.