phoca thumb s pwr logo


Już 11 października Fundacja Manus i Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej przygotowuje dla wszystkich studentów oraz absolwentów XVI już edycję Akademickich Targów Pracy (ATP).Fundacja Manus od ośmiu lat aktywnie uczestniczy w organizacji targów praców, pomagając tym samym studentom w zapoznaniu się z sytuacją, jaka panuje na rynku pracy. To znakomita szansa do spotkania się studentów z potencjalnymi pracodawcami, co ułatwia znalezienie praktyk, pracy czy staży, a pracodawcom stwarza okazję do wyboru najlepszych pracowników wśród obecnych lub przyszłych inżynierów.

Tegoroczna, jesienna edycja targów odbędzie się 11 października w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej. Honorowy patronat nad XVI Akademickim Targami Pracy objął Jego Magnificencja Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Więckowski.

Na targach zaprezentują się między innymi: Sitech – sponsor główny targów, Nokia Siemens Network oraz Gigaset Communications – sponsorzy targów.


Szczegółowa lista wystawców oraz więcej informacji o Akademickich Targach Pracy dostępne są na stronie www.atp.manus.pl.

 

 

atp