multi trainSerdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji poświęconej rozwiązaniom informatycznym dla szkolnictwa wyższego, która odbędzie się 30 listopada. Organizatorem jest warszawska spółka MultiTrain, która dba o to, by prezentację najnowszych technologii oraz największych osiągnięć zapewniali liderzy branży nowych technologii. Spotkanie stanowić będzie również doskonałą okazję do wymiany poglądów i doświadczeń.


Środowisko elektroniczne szkolnictwa wyższego jest w obecnym czasie wyzwaniem dla każdej uczelni. Władze uczelni dążą do doskonalenia istniejących funkcjonalności wybierając nowe, innowacyjne technologie. W takim środowisku powstaje szansa na rozwój uczelni oraz wspomaganie samodzielnej nauki. Zastosowanie narzędzi teleinformatycznych pozwoli także na zwiększenie efektywności pracy zarówno dydaktyków, jak i studentów.
Na konferencji swoje rozwiązani zaprezentują m.in Firmy: OPTeam, Microsoft, Netgear, Action.
Proponowana tematyka konferencji oscylować będzie wokół zarządzania dziekanatem, systemów antyplagiatowych, Elektronicznej Legitymacji Studenckiej, elektronicznego obiegu dokumentów i informacji, zastosowania podpisu elektronicznego, bezpieczeństwa infrastruktury IT, ochrony danych osobowych oraz zarządzaniem kapitałem ludzkim uczelni.
Konferencja skierowana jest do dyrektorów, kierowników centrum informatyki, rektorów, dziekanów oraz kanclerzy. Udział jest płatny wyłącznie dla przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych. Każdy z uczestników otrzyma materiały konferencyjne, możliwość skorzystania z poczęstunku, dostęp do prezentacji (po zakończeniu spotkania) oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w konferencji.

 

***
Więcej informacji mozna znaleźć na stronie konferencji: www.multitrain.pl