uam
Wielkimi krokami zbliża się VII Uniwersytecki Koncert Charytatywny na Rzecz Studentów Niepełnosprawnych UAM, który odbędzie się 4 grudnia br., w Auli UAM o godz. 18.00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Audiofeels. Dzień wcześniej obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ONZ.

W części I Koncertu wystąpią pracownicy Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM z Kalisza z instrumentalnym show pt. „Ogniste Dialogi na Flet i Gitarę”. Na fletach prostych zagra Romuald Szałek, a na gitarze Romuald Erenc.  W przerwie koncertu, w Auli Lubrańskiego, przeprowadzona będzie aukcja prac plastycznych pracowników i studentów z Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego, którą poprowadzi Maciej Krajewski z Fundacji na Rzecz Studentów i Absolwentów UAM Universitatis Posnaniensis. 

Po przerwie wystąpi gwiazda wieczoru, zespół Audiofeels, który zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty „Unfinished“.
Album ukazał się 7.11.2011 nakładem MYSTIC PRODUCTION.

Grupa Audiofeels składa się z ośmiu indywidualnych muzyków, których różnorodność przyczynia się do tworzenia odważnych aranżacji i kompozycji. Najnowszy album zespołu to zbiór twórczości z ostatnich dwóch lat działalności grupy. W ich kompozycjach autorskich jak i interpretacjach utworów innych artystów, można odnaleźć wpływy i inspiracje rokiem, jazzem oraz muzyką klasyczną.

„Stworzenie ośmioma głosami pełnowartościowego utworu z bogatą harmonią, oraz wykreowania wrażenia, dzięki któremu słuchacz zapomina o braku instrumentów - to naprawdę wyzwanie. Wyzwanie, które sprawia ogromną satysfakcję; a kiedy możemy do tego dołożyć naszą muzę i nasz punkt widzenia na przeróżne kwestie zawarte w tekstach - robimy to z ogromną ekscytacją i pełnym zaangażowaniem! Audiofeels.“

Data koncertu: 04.12.2011
Miejsce: Aula UAM ul.Wieniawskiego 1
Godzina: 18:00

Cena biletu:
50 zł - przedsprzedaż
55 zł - w dniu koncertu

Bilety do nabycia:
CIM, Kasa Auli UAM, Bilety24.pl