agh-logo12 grudnia (piątek) Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki.
 
Dzień Otwarty największego wydziału AGH rozpocznie się o godz. 10.00 w budynku B-1 i potrwa do godz. 13.00. W programie przewidziano m.in. wykłady z dziedzin elektrotechniki, automatyki, informatyki, elektroniki i telekomunikacji oraz pokazy w laboratoriach katedr wydziału. W ramach wydarzenia odbędzie się również Giełda Studenckich Kół Naukowych, podczas których studenci przedstawią swoje dokonania i realizowane projekty (m.in. roboty mobilne czy aplikacje na platformy Apple). Zainteresowani maturzyści będą mogli porozmawiać z wykładowcami i studentami i uzyskać szczegółowe informacje dotyczące studiów. 

Wszystkie osiem katedr Wydziału EAIiE zaprezentuje swoją specyfikę, a także poprowadzi ciekawe prelekcje dotyczące m.in. systemów fotowoltaicznych, programowania i sterowania robotów mobilnych i stacjonarnych, napędów elektrycznych, inteligentnych budynków, projektowania procesorów czy metod i systemów transmisji dźwięku.

Szczegółowy program Dnia Otwartego znajdą Państwo na stronie głównej wydziału: www.eaie.agh.edu.pl