noc-biologow150

 

Wydział Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza nauczycieli i uczniów szkół ponadpodstawowych o profilu biologicznym oraz wszystkich zainteresowanych biologią i naukami pokrewnymi do udziału w pierwszej ogólnopolskiej akcji Noc Biologów 2012.

 

W ramach wydarzenia już 13.01.2012, w piątek od godz. 10 będzie można zwiedzić najstarszy w Polsce Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Kopernika 27), Muzeum Ogrodu Botanicznego (ul. Kopernika 27) oraz Muzeum Paleobotaniczne (ul. Kopernika 31).
Nocny etap krakowskiej Nocy Biologów odbędzie się w godz. 14:00 - 21:00 w nowym budynku Instytutu Zoologii UJ, przy ulicy Gronostajowej 9, na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W najnowocześniejszym obiekcie UJ będzie można wziąć udział w interesujących wykładach, pokazach, warsztatach, obejrzeć laboratoria, wystawy, porozmawiać z naukowcami, studentami biologii i neurobiologii. Oprócz tego przygotowano liczne konkursy z nagrodami.

Wstęp do wszystkich obiektów jest bezpłatny.

 

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.nocbiologow.edu.pl oraz na krakoweskiej wersji strony internetowej : http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=krakow.