lazarski nowe

W ciągu ostatniego roku wydatki na reklamę w Polsce wzrosły o 4,9 %, w tym o 23,2 % na Internet, o 4,1% w przypadku telewizji, na reklamę radiową o 5,7% , a na reklamę kinową o 9,1% . Tak zmieniający się rynek kreuje popyt na wykwalifikowanych pracowników. Uczelnia Łazarskiego postanowiła wysnuć wnioski z powyższych danych. W ten sposób Centrum Kształcenia Podyplomowego tejże uczelni zainicjowało nowy projekt-  Akademia Marketera.

 

 

Oferta Akademii Marketera obejmuje 3 kierunki studiów podyplomowych: E- marketing, Marketing i zarządzanie marką w branży spożywczej oraz Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach.

Dla osób, które postrzegają Internet, jako najciekawszy obszar działań marketingowych, Uczelnia Łazarskiego wraz ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska przygotowała program studiów podyplomowych E-marketing. Zajęcia prowadzone są przez osoby zajmujące stanowiska menedżerskie w firmach badawczych, SEO/SEM, buzz marketingowych, email marketingowych. Program obejmuje przede wszystkim zajęcia o charakterze warsztatowym.

Ciekawą ścieżką poszerzenia kompetencji w obszarze reklamy i marketingu jest stworzony przez Uczelnię, wraz z Biurem Reklamy i Handlu TVP SA, kierunek studiów podyplomowych Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach. Dzięki złożoności programu osoby, które ukończą kierunek, mogą ubiegać się o pracę w strukturach firm zajmujących się planowaniem strategii promocji marek i brandów, czy współpracą z domami mediowymi i mediami. Wśród kadry wykładowców znajdują się między innymi przedstawiciele partnera Akademii Marketera, firmy Atmedia.

Kierunek Marketing i zarządzanie marką w branży spożywczej powstał z myślą o tych, którzy chcą odnaleźć się w złożoności zagadnień związanych z zarządzaniem marką w branży spożywczej. Program studiów powstał dzięki nawiązaniu współpracy z Instytutem Branży Spożywczej. Celem studiów jest przekazanie wszechstronnej wiedzy z zakresu zarządzania markami oraz rozwinięcie kompetencji marketingowych.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego tworzy i realizuje programy podyplomowe we współpracy z uznanymi praktykami rynku oraz przy wsparciu partnerów instytucjonalnych, w tym: Biura Reklamy i Handlu TVP SA, IAB Polska, BRIEF, Atmedia, Mediarun, Instytutu Branży Spożywczej oraz BBDO Warszawa.
Rekrutacja w ramach Akademii Marketera trwa do 15 lutego 2012 roku.