GoodWill w bibliotece2Jak budować uczelniany patriotyzm? W jaki sposób można wspierać swoją uczelnię? Z pewnością odpowiedzi na te pytania znają studenci warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Już w poniedziałek, 13 lutego o godz. 9:50 odbędzie się spotkanie dotyczące nowo powstałej organizacji studenckiej GoodWill.

 

 

 

Inicjatywa GoodWill powstała z myślą o promocji najzdolniejszych osób uczących się na SGH, a także wzmocnieniu więzi między Uczelnią a środowiskiem studentów, absolwentów, pracowników. Inicjatorzy nowej organizacji stawiają sobie za cel wspieranie Uniwersytetu, na kształt fundacji endowmentowych działających przy najlepszych uczelniach na świecie, takich jak Harvard, LSE lub Oxford.

Pierwszym projektem GoodWill są bluzy z akronimem SGH i logo Uniwersytetu.- Bluza SGH to nie tylko kolejny element garderoby. To symbol akademicki umożliwiający wyrażanie w swobodny sposób swojej przynależności do Uczelni. Oprócz tego muszę przyznać, że jest to wysokiej jakości produkt opatrzony prestiżową i unikalną grafiką - mówi Piotr Mądry, pomysłodawca GoodWill.
Warto dodać, iż część ze sprzedaży elementu garderoby zostanie przeznaczona na jeden z kilku celów np. wyremontowanie sali ćwiczeniowej lub przygotowanie chill-roomu w Bibliotece SGH.

Oprócz tego drugim etapem GoodWill Business School (GBS) jest cykl połączonych ze sobą warsztatów prowadzonych przez absolwentów SGH pełniących zarządcze role w korporacjach. To w pełni praktyczne zajęcia, które pokażą prawdziwy biznes od strony operacyjnej.

Docelowo natomiast GoodWill ma się stać pierwszą w Polsce prawdziwą fundacją endowmentową, wokół której będą skupiać się studenci, absolwenci i świat biznesu. GoodWill ma umożliwić najlepszym studentom wyjazdy np. na Summer University na Harvardzie czy udział w kursach Chartered Financial Analyst wraz z opłaconymi egzaminami lub innego rodzaju prestiżowe nagrody.

Więcej informacji na spotkaniu:

Kiedy: 13 lutego 2012 r. , godz. 9:50-19:00
(UWAGA! Prezentacje specjalne - 11:20-11:40 i 13:10-13:30)
Gdzie: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, al. Niepodległości 162,
Budynek Główny, Aula Spadochronowa

Serdecznie zapraszamy!