wse logo9 marca (piątek) w godz. 10:00-14:30 w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie edukacyjne - Dzień Innowacji w Zarządzaniu - CASEomania oraz gry strategiczne.


Dzień Innowacji w Zarządzaniu to unikatowe przedsięwzięcie, które ma na celu zapoznać młodzież ponadgimnazjalną z tematyką przedsiębiorczości i zarządzania w innowacyjny sposób - poprzez rozwiązywanie biznesowych studiów przypadku (case studies) oraz granie w gry strategiczne.

Wykorzystywane podczas planowanego wydarzenia materiały wyznaczają najwyższy standard innowacyjności nauczania. Nasi wykładowcy kierunku Zarządzanie z powodzeniem stosują je podczas zajęć praktycznych ze studentami, osiągając bardzo dobre rezultaty. Wśród licznych atutów interaktywnych metod dydaktycznych są m.in.: aktywizacja i zaangażowanie wszystkich uczestników, zwiększenie poziomu ciekawości, zwiększenie efektywności uczenia się oraz pobudzenie kreatywności. Oznacza to, że uczestnicy mają możliwość zgłębienia skomplikowanych tematów m.in. logiki biznesu i rynku z perspektywy interesującej praktyki.

Wydarzenie to jest organizowane we współpracy z Studenckim Forum Business Centre Club, natomiast partnerem wydarzenia jest m.in. MindLab - jedna z czołowych firm doradczo-szkoleniowych w Krakowie. Patronat honorowy nad eventem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Harmonogram wydarzenia wraz z opisem warsztatów dostępny jest na stronie internetowej: http://www.wse.krakow.pl/pl/aktualnosci/article/a,2274,dzien_innowacji_w_zarzadzaniu.html

 

dzie innowacji wse

Tags: Kraków