phoca thumb s ath logoTegoroczny Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki, organizowany przez Akademię Techniczno-Humanistyczną, odbędzie się w dniach 18-19 maja. Realizatorzy projektu, przygotowali wiele atrakcji.


Festiwal jest połączeniem pikniku, z wydarzeniami kulturalno-naukowymi. Proponowana forma, sprzyja spędzaniu czasu na wolnym powietrzu, oraz nauce poprzez wypoczynek i zabawę. 


Planowane wydarzenia przyjmą formę wykładów, laboratoriów, prezentacji multimedialnych, wystaw malarskich i fotograficznych, seminariów, ćwiczeń, spektakli teatralnych, koncertów czy happeningów.
W harmonogramie między innymi: warsztaty plastyczne dla maluchów, wykład „czy można widzieć uszami?”, Wystawa malarstwa prof. S. Rodzińskiego.


Każdy uczestnik, znajdzie na Festiwalu formę odpowiadającą jego zainteresowaniom.
 

plakat-fnis

 
Organizatorzy, przekonani o wyjątkowości swojego przedsięwzięcia, zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia w nim udziału. 
Wyrażają oni nadzieję, że Festiwal przyczyni się do integracji środowisk naukowych, oświatowych i kulturalnych Regionu Podbeskidzia.


Formularz zgłoszeniowy, a także informacje o tegorocznej i poprzednich edycjach Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki dostępne są na stronie Festiwalu