wielkie grillowanieMaj coraz bliżej, temperatura powietrza rośnie, przyroda jakby oszalała. Maturzyści za kilka dni rozpoczną egzamin dojrzałości. Studenci- już nie mogą się doczekać juwenaliów. Poznaniacy mają szansę dobrze się do nich przygotować, biorąc udział w corocznym Wielkim Grillowaniu na Morasku. 


Poznańskie święto studentów, zainaugurowane wielkim pochodem, rozpocznie się dopiero 17 maja. Na szczęście, już za nieco ponad tydzień, żacy będą mieli okazję do rozgrzewki.
Wielkie Grillowanie, to dobrze już znana studentom, impreza prejuwenaliowa przeznaczona głównie dla środowiska akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ale nie tylko. 


W tym roku, dla uczestników imprezy zagrają m.in. Hello Mark, Aneke, Lipali, Erijev Massiv oraz Pezet & Małolat.
Ponadto, czekają na nich atrakcje, takie jak: zabawki dmuchane, pokazy tańca i fireshow, free hugs, hyde park i mnóstwo innych. 


Jak zawsze,  nie zabraknie darmowych kiełbasek i innych smakołyków. 


Grillowanie, połączone jest z inicjatywą „Rowerem na Grilla”, czyli maratonem rowerowym ulicami Poznania (z Placu Mickiewicza do Campusu Morasko). Najważniejszą misją będzie przetransportowanie Kiełbasy Rektora spod jego siedziby przy ul. Wieniawskiego na grilla na terenie Campusu Morasko. Po drodze, studenci z Uniwerku, będą zapraszać swoich znajomych z innych uczelni do wzięcia udziału w imprezie. wielkie grillowanie plakatWielkie Grillowanie na Morasku odbędzie się w dniach 9-10 maja, na Campusie Morasko(ul. Umultowska).
Przejazd rowerowy rozpocznie się o godzinie 16:00 na Placu Mickiewicza. 


Bieżące informacje na temat imprezy dostępne na:

 
A także na facebooku: