120x160Już 9 maja rozpocznie się kolejna edycja Konferencji Project Management – skuteczne zarządzanie biznesem.

Wydarzenie składa się z dwóch dni. Pierwszy dzień zostanie wypełniony prelekcjami prowadzonymi przez ekspertów z takich firm jak TZ SKOK, Port Lotniczy Gdańsk czy Sii. Drugi zaś obejmie serię warsztatów. Swoje przybycie potwierdzili między innymi trenerzy z Google, InvestGDA czy Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości.

Konferencja PM organizowana jest na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego już od 4 lat. W tym roku realizatorzy postanowili poszerzyć perspektywę o ujęcie biznesowe. Dzięki takiej mieszance wartość prelekcji i warsztatów wzniesie się na jeszcze wyższy poziom.

Co więcej, dzień pierwszy zostanie wzbogacony o sesję networkingową, podczas której uczestnicy zyskają okazję do zawarcia cennych kontaktów, mogących przynieść wymierne korzyści, takie jak oferta pracy, idea nowego przedsięwzięcia lub po prostu cenna znajomość. Kilka wizytówek przy sobie może zdziałać cuda tego dnia. Do wygrania kolacja w ekskluzywnym Hotelu Rezydent w Sopocie!

Podstawowym założeniem inicjatywy jest udostępnianie fachowej wiedzy, jak najszerszej grupie odbiorców, zupełnie za darmo. Tak więc, wstęp na wydarzenie jest wolny.

Pełny harmonogram, opis dodatkowych atrakcji przygotowanych dla gości oraz formularz do zapisu można znaleźć na witrynie internetowej – www.konferencjapm.pl