study days2013Czy przy nauce kierujesz się zasadą zakuj, zdaj, zapomnij? Masz wrażenie, że cała wiedza, którą przyswajasz momentalnie ulatuje ci z głowy? Jeżeli masz dość bezmyślnego wkuwania na dzień przed egzaminem, to nie przegap projektu Study Days 2013: 23 oraz 24 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Study Days 2013 to dwudniowa konferencja, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Rozwoju Osobistego, składająca się z ogólnodostępnych, nieodpłatnych wykładów, szkoleń i warsztatów o szeroko pojętej tematyce technik efektywnej nauki. Wśród poruszanych zagadnień pojawią się tematy związane z:

technikami zapamiętywania (tzw. mnemotechnikami),
szybkiego czytania (tzw. speed reading),
sporządzania map myśli (tzw. mind maps),
myślenia wizualnego, koncentracji,
efektywnego zarządzania czasem,
ograniczania stresu.

Podczas trwania konferencji nie zabraknie informacji o tym jak skutecznie przygotować się egzaminu, jak efektywnie notować i jak podchodzić do nauki w codziennym życiu. Dowiesz się również, jak włączyć kreatywne myślenie przy pomocy map myśli, w jaki sposób skutecznie się skoncentrować i organizować czas pracy oraz jak się przy tym nie zestresować.

Dla uczestników konferencji przygotowane zostały liczne atrakcje sponsorowane przez takich jak: Czytam.net, DlaMózgu.pl, Granat Energy Drink, Intelektualnie.pl, Drukarnia cyfrowa - Agencja reklamowa Lapisart, Wydawnictwo Lingo, MindUp, NeuroNova oraz SzybkaNauka.pro.

Pamiętaj - 23 i 24 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, tuż obok stacji metro Pole Mokotowskie – nie może cię tam zabraknąć! Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie www.facebook.com/KonferencjaStudyDays oraz na stronach SKN Rozwoju Osobistego www.facebook.com/SKNRO i www.sknro.pl/projekty/study-days.
 
Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym portali Warszawa.Studia.net i Uczelnie.net