logo pswDecyzją Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej znalazła się w gronie najlepszych Uczelni Wyższych w Polsce. Tegoroczni kandydaci na studia zapewne zwrócą baczną uwagę na fakt, iż jest to już kolejne wyróżnienie dla PSW w Białej Podlaskiej.

Konkurs ma na celu wybór oraz promocję najlepszych placówek oświatowych, publicznych i prywatnych na terenie Polski. Priorytetem dla Organizatora oraz Patronów Medialnych jest propagowanie wysokich standardów edukacyjnych oraz w przypadku uczelni wyższych - aktywne wspieranie współpracy ze środowiskiem gospodarczym i biznesowym.

„Laureatów Konkursu charakteryzuje wysoka jakość kształcenia w tym bogaty zakres zajęć merytorycznych oraz praktycznych, prowadzonych w przystępny i rzetelny sposób. To kompetentna kadra, dbałość o zapewnienie komfortowych warunków oraz przyjaznej atmosfery sprzyjających nauce” – czytamy na stronie internetowej CBCK.

Otrzymanie nominacji do Godła, stanowi uhonorowanie pozycji placówki na rynku, jej wkładu w rozwój edukacji oraz autorytetu jakim cieszy się wśród uczniów i specjalistów branżowych.

Oficjalne ogłoszenie Laureatów planowane jest podczas uroczystej Gali Finałowej Konkursu we wrześniu 2013 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.

Wśród laureatów poprzedniej edycji konkursu znalazły się m.in. Akademia Finansów i Biznesu Vistula – Rektora dr hab. prof. K.Rybińskiego, oraz Społeczna Akademia Nauk z Łodzi.
certyfikatpsw
Źródło:  http://www.certyfikacjakrajowa.org.pl/index.php?p=placowkaoswiatowa2013