bialystokWolnych miejsc nie znajdziecie już na Białostockim Uniwersytecie Medycznym, ale nadal macie dużą szansę na dostanie się na studia na jedną z białostockich uczelni. Dodatkową rekrutację prowadzić będą Uniwersytet w Białymstoku oraz Politechnika Białostocka. Wśród dostępnych kierunków znajdziecie m.in.: informatykę, matematyką i fizykę.


Oficjalną listę kierunków, na które możecie się zapisywać, ogłosił Uniwersytet w Białymstoku. W czym można wybierać? Wolne miejsca znajdziecie na:
- biologii,
- biologii z geografią,
- chemii,
- filozofii,
- fizyce,
- historii,
- informatyce,
- informatyce i ekonometrii,
- matematyce (specjalność matematyka finansowa),
- ochronie środowiska,
- stosunkach międzynarodowych,
- filologii polskiej,
- filologii francuskiej,
- filologii rosyjskiej,
- socjologii.

Jak sami widzicie - wachlarz dostępnych kierunków studiów jest bardzo szeroki. Każdy zapewne będzie mógł wybrać ten, który pozwoli mu na rozwijanie zainteresowań i w przyszłości zaowocuje znalezieniem stabilnej i dobrze płatnej pracy.

Swoje dokumenty możecie składać do 13 września.

Co w dodatkowym naborze ma do zaoferowania Politechnika Białostocka? Oficjalna lista kierunków, na których prowadzony będzie dodatkowy nabór, zostanie ogłoszona w poniedziałek.

Rekrutacji uzupełniającej nie będzie już prowadzić Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, gdyż limity przyjęć na kierunki medyczne zostały już wyczerpane.