dietl logaPragniemy przypomnieć, że już 24 sierpnia będziecie mieć okazję do uczestnictwa w dniu otwartym na uczelni Dietla. Tym razem będzie on dedykowany trzem kierunkom studiów: informatyce, pracy socjalnej oraz socjologii. Nie może Was tam zabraknąć!

W trakcie spotkania z pracownikami uczelni będziecie mogli dowiedzieć się w jaki sposób zwiększyć swoje szanse na znalezienia atrakcyjnej pracy po zakończeniu studiów. Zespół działu marketingu odpowie na wszystkie, nurtujące Was pytania dotyczące procesu rekrutacji, dokumentów, studenckich wyjazdów zagranicznych, praktykach u najlepszych, lokalnych pracodawców oraz o aktualnych ofertach pracy.

Uczelnia Dietla stale podnosi jakość świadczonych usług edukacyjnych. Efekt tych działań odzwierciedla dostosowywanie kierunków oraz programów kształcenia do wymogów współczesnego rynku pracy. Być może zainteresują Was nowe specjalności, które prowadzone będą od nowego roku akademickiego? Wśród nich znajdziecie:
- programowanie urządzeń mobilnych,
- zarządzanie i marketing w organizacjach non-profit,
- socjologia biznesu i zarządzania,
- terapia zajęciowa w leczeniu i rehabilitacji.

Kiedy? 24 sierpnia 2013 roku.
W jakich godzinach? Rozpoczęcie o godz. 11.00
Gdzie? ul. Wincentego Pola 4, Kraków.
Za ile? Za darmo, ale obowiązują zapisy (zgłoszenia można kierować na adres e-mail: [email protected])

Dzień Otwarty jest organizowany w ramach: Lata w Dietlu - cyklu spotkań z najlepszymi pracodawcami, przyszłymi pracodawcami, renomowanymi firmami.