wsnhidGoogle Glass, rozpoznawanie obrazu, aplikacje mobilne – nowoczesne technologie dają nam coraz szersze i coraz bardziej spektakularne możliwości komunikacji na linii marka – konsument. Jednak bez wiedzy nie tylko z czego, ale przede wszystkim jak korzystać trudno prowadzić skuteczną komunikację marketingową. Tego właśnie dowie się każdy uczestnik konferencji „Marketing i Technologia", która odbędzie się już 27 i 28 listopada w Poznaniu.

„Marketing i Technologia 2013" to dwudniowa konferencja, która odbędzie się w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Zaproszeni prelegenci, wśród których znajdą się między innymi Natalia Hatalska (hatalska.com), Roman Łoziński (K2), Adam Kośny (IKEA), dr Robert J. Tomczak (WSNHiD), Mariusz Wesołowski (mariuszwesolowski.pl), Arek Skuza (iTraff Technology), dr Wojtek Janicki (WSNHiD) opowiedzą o tym, na jakie technologiczne trendy zwrócić szczególną uwagę, jak technologią nie ogłupić konsumenta, w jaki sposób przygotować dobry film wirusowy i aplikację wspierającą sprzedaż produktów, zmienić przestarzałe CI. Dowiemy się też w jaki sposób konsumenci bronią się przed reklamami w internecie. Poznamy też szereg praktycznych rozwiązań.

Konferencja kierowana jest głównie do specjalistów, którzy na co dzień zajmują się szeroko pojętą komunikacją marek. Osób, które poszukują nowych narzędzi i możliwości skutecznego komunikowania się marki z konsumentami. Studenci zainteresowani marketingiem i nowymi technologiami, którzy stawiają pierwsze kroki w tej branży, także powinni czuć się zaproszeni.

Szczegółowy program konferencji oraz informacje na temat prelegentów znajdują się na stronie Konferencji. Udział w konferencji jest bezpłatny po wcześniejszej, obowiązkowej rejestracji.

Organizatorami wydarzenia są Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz fundusz LMS Invest. Partnerami konferencji są Onepress.pl, Fanpoint oraz Glip.