pokaż język, tak jak lubiszJęzyki obce są Twoją pasją? Uwielbiasz poznawać nowe i pogłębiać swoją wiedzę o tych, które już miałeś okazję poznać? Fascynują Ciebie inne kraje, ich odmienność kulturowa i historyczna? Jeśli tak, to opowiedz nam o swoich zainteresowaniach w dowolny, wybrany przez siebie sposób i zgarnij iPada mini. Mówiąc krótko – pokaż język, tak jak lubisz!

W Twojej głowie już powstaje szczegółowa koncepcja i plan, który za moment zaczniesz realizować, żeby zdobyć główną nagrodę, prawda? Tak właśnie działają prawdziwi pasjonaci! Zapewne jednak chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie konkursu, w którym za moment weźmiesz udział – oto i one:

Forma jest całkowicie dowolna! Nie narzucamy żadnych, sztywnych ram, które muszą spełniać praca konkursowe. Może to być zatem: tekst, zdjęcie, film, grafika, kolaż, fotoreportaż, itd.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj: http://forum.edukacja.net/forum/41-regulamin-konkursu-pokaż-język-tak-jak-lubisz/
Pokaż język, tak jak lubisz

Nagrodą główną w konkursie jest iPad mini, który będzie doskonale prezentował się w Twoich rękach. Już go w nich widzisz? W takim razie zawalcz o niego! Masz już gotowy pomysł, to kliknij w powyższy banner i pokaż język, tak jak lubisz!