Konferencja IT w uczelniach GigaConWszystkie osoby zainteresowane zarządzaniem i budową nowoczesnej infrastruktury informatycznej w sektorze szkolnictwa wyższego serdecznie zapraszamy na konferencję „IT w Uczelniach GigaCon". Wydarzenie odbędzie się 14 kwietnia 2014r. w Warszawie.

Konferencja dedykowana jest władzom publicznych i niepublicznych szkół wyższych, osobom odpowiedzialnym za zakup nowych technologii na uczelniach, pracownikom pionu administracyjnego i kadr, członkom zespołów wdrożeniowych oraz kierownikom projektów.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny dla uczestników. Jednakże warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: http://sdcenter.pl/uczelnie_04_2014_rejestracja

Proponowane tematy spotkania:
- IT na uczelniach – ujęcie panoramiczne - dr inż. Adrian Kapczyński (Politechnika Śląska)
- Podniesienie poziomu bezpieczeństwa i usprawnienie zarządzania infrastrukturą IT uczelni dzięki wdrożeniu Axence nVision. Możliwości współpracy dydaktycznej z Axence - Maciej Kubat (Axence)
- Plagiat.pl - kompleksowe rozwiązania zapewniające skuteczność ochrony antyplagiatowej zgodnie z wymogami ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, algorytm systemu, procedury - dr Sebastian Kawczyński (Plagiat.pl)
- Nowoczesny system do układania Planów Zajęć i rozliczania Pensum we współpracy z modułem Portiernia i Serwisem TV - Monika Kochańska (APR SYSTEM)
- Systemu OPTiRCM - usprawnienie procesów obiegu dokumentów i korzyści dla uczelni (OPTEAM S.A.)
- Nowoczesne i praktyczne zastosowanie narzędzi IT w uczelniach wyższych w Polsce - case study na przykładzie Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora - Wioletta Grzelak, Sławomir Kulągowski (Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora)
- Ciągłość działania systemów IT uczelni przy użyciu rozwiązań open source - Maciej Rostański (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej)

Data: 14.04.2014
Miejsce: Warszawa
Hotel: Courtyard by Marriott
Udział: bezpłatny
Strona: http://sdcenter.pl/uczelnie_04_2014