Konkurs Fotograficzny dla Studentów "Sfotografuj czas"Marzy Ci się odpoczynek od nauki? Masz w sobie energię i chcesz zrobić coś kreatywnego? Jesteś studentem, który interesuje się fotografią? Weź zatem udział w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Termin nadsyłania prac upływa 24 marca 2015 roku.

Misją Konkursu jest dawanie możliwości rozwoju w dziedzinie fotografii oraz odkrywanie nowych talentów. Aby wziąć udział w Konkursie, nie musisz mieć na koncie dużego doświadczenia! Liczy się przede wszystkim pasja, talent i nietypowe spojrzenie na rzeczywistość. W Konkursie każdy ma szansę wygrać, niezależnie od tego czy jest profesjonalistą czy amatorem rozpoczynającym przygodę z fotografią.

Nieważne czy robisz zdjęcia od wczoraj, czy ta pasja zajęła Ci już 10 lat życia. Każdy powód jest dobry, żeby spróbować swoich sił! Motywem przewodnim tegorocznej edycji to CZAS.

Tematy i kategorie, z którymi w jego ramach możesz się zmierzyć, to:
  • Portret: „Chwila moment",
  • Scenerie: „Wspomnienie" oraz
  • Reportaż: „Pokolenia".

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez Warszawską Szkołę Fotografii i Grafiki Projektowej, Fripers.pl, Epson oraz Digital Camera Polska.

Więcej informacji znajdziecie na www.okfs.art.pl oraz na www.facebook.com/okfs.nzs
Konkurs Fotograficzny dla Studentów "Sfotografuj czas"