logo hackngoW weekend 19 i 20 listopada w Campus Warsaw na Pradze oraz 3 i 4 grudnia w Business Link w Łodzi odbędzie się Hack’N’GO czyli wyjątkowy, charytatywny konkurs programistyczny.

Przedstawiciele organizacji zarysują uczestnikom konkursu potrzeby i problemy, które ograniczają ich działalność, natomiast rolą hackerów będzie znalezienie i wprowadzenie w życie praktycznego oraz innowacyjnego sposobu ich rozwiązania. Zadania będą wymagały kreatywności oraz wszechstronnej wiedzy z obszaru IT i będą mogły wiązać się z tworzeniem aplikacji mobilnych, gier czy stron internetowych.

Uczestnicy konkursu dobiorą się w pięcioosobowe grupy projektowe, które będą miały w sumie 18 godzin na wykonanie zadania. Efekty prac zostaną ocenione przez Jury złożone z profesjonalistów ze świata IT oraz z firmy mBank. Grupa, której projekt zrobi na jurorach największe wrażenie wygra, a każdy z jej członków nagrodzony zostanie wspaniałą nagrodą! Oprócz tego na pozostałych uczestników czekają upominki, a każdy otrzyma certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu.

Dlaczego Campus Warsaw oraz Business Link? Niesamowicie miejsce, założone przez Google oraz niespotykana przestrzeń kreatywna w Łodzi. Spotkają się tam przedstawiciele organizacji dobroczynnych takich jak Fundacja Spełnionych Marzeń, OTOZ Animals czy Fundacja Happy Kids oraz programiści, których celem ma być próba zmiany świata na lepsze poprzez wykorzystanie nowych technologii. Wszyscy maniacy kodowania mogą rejestrować się na Hack’N’GO w pojedynkę lub razem ze swoją programistyczną drużyną.

Więcej informacji znajdziesz tutaj. 
Zapisy dla edycji warszawskiej potrwają do 15 listopada.
Zapisy dla edycji łódzkiej potrwają do 25 listopada.
Tags: konkursy