PL 853x200 whiteVisual Meta GmbH, twórca serwisu ShopAlike.pl przygotował konkurs dla pasjonatów programowania i nowych technologii. W konkursie należy przedstawić swoją nowatorską ideę na biznes. Jest to niepowtarzalna szansa dla młodych ludzi na spełnienie swoich marzeń. Jest o co walczyć – zwyciężca Berlin Startup Calling 2016 pojedzie na 6-miesięcy staż do Berlina oraz odbierze nagrodę pieniężną.

Jeśli jesteś pasjonatem programowania, wykorzystaj swoje umiejętności i weź udział w konkursie. Każdy uczestnik ma za zadanie przygotować prezentację z wykorzystaniem narzędzi z zakresu nowych technologii. Kryteria prezentacji? Wszystko, co wiąże się z nowymi technologiami: od wersji mobile po cloud computing.

Konkurs skierowany jest do osób z całego świata w wieku 18-30 lat, również studentów. Prezentację należy złożyć do 31 grudnia 2016 roku, wypełniając formularz aplikacyjny. Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 15.000 euro.

Co można wygrać?
  • I miejsce – 7.000€ w gotówce + 6-miesięczny staż w Berlinie,
  • II miejsce – 3.500€ w gotówce,
  • III miejsce – 1.750€ w gotówce,
  • IV miejsce – Macbook,
  • V miejsce – iPad.

Organizatorem konkursu jest Visual Meta GmbH twórca platformy zakupowej, która z powodzeniem działa w Polsce od 2012 roku. Poza naszym Polską jest obecna w 18 krajach na świecie. Visual Meta GmbH to prężnie rozwijająca się firma, zatrudniająca ponad 250 osób z całego świata i podbijająca swym pomysłem kolejne kraje. Tak właśnie rozwijają się najlepsze idee!

Więcej informacji i formularz aplikacyjny znajdziesz tutaj.
Tags: konkursy