iab polskaJesteś autorem pracy dyplomowej, która dotyczyła działań i strategii z zakresu marketingu internetowego? Weź udział w konkursie organizowanym wspólnie przez IAB Polska oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Do wygrania studia podyplomowe na SGH oraz płatne praktyki zawodowe! Termin zgłoszeń został przedłużony 23 stycznia.

Tegoroczny konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego to już piąta edycja. Konkurs jest organizowany z myślą o studentach oraz absolwentach, którzy napisali i obronili pracę magisterskie, licencjackie oraz inżynierskie z zakresu marketingu internetowego obronione w okresie od 01 stycznia 2012 roku do 15 stycznia 2017 roku. Przesłane prace oceniać będzie Jury, w skład którego wchodzą certyfikowani trenerzy DIMAQ - oficjalnego systemu certyfikacji kompetencji digital marketingu w Polsce prowadzonego przez IAB Polska.

Autor najlepszej pracy magisterskiej otrzyma możliwość uczestnictwa w studiach podyplomowych z zakresu marketingu internetowego, które są prowadzone w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dodatkowo, finalista będzie miał możliwość wzięcia udział w płatnych praktykach u jednego z Partnerów Konkursu. Autorzy wyróżnionych prac licencjackich i magisterskich również będą mogli odbyć płatne praktyki zawodowe, które pozwolą na zdobycie cennego doświadczenia. Pracę można zgłosić najpóźniej do 23 stycznia. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 marca.

Więcej na temat organizowanego konkursu znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.
Tags: konkursy