bimage transparentJuż 16 lutego 2017 odbędzie się III edycja Podhalańskich Targów Edukacji w Nowym Targu. Wydarzenie jest organizowane z myślą o uczniach, którzy w najbliższym czasie wybiorą się na studia. Wystawcami na tegorocznych targach będą uczelnie, szkoły policealne oraz szkoły średnie w najbliższej okolicy oraz wybranych miast Polski. Partnerem III Podhalańskich Targów Edukacji jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu.


III Podhalańskie Targi Edukacji zostały objęte Patronatem Honorowym Burmistrza Urzędu Miasta Nowy Targ. Dla uczniów i przyszłych studentów to najlepsza okazja, aby zapoznać się z ofertą dydaktyczną szkół oraz uczelni z najbliższej okolicy. Partnerem tegorocznej edycji targów są Krakowskie Szkoły Artystyczne. Organizatorem Targów jest firma Bimage – zajmująca się kompleksową organizacją eventów oraz marketingiem, reklamą i promocją.

Wystawcami na tegorocznej edycji targów edukacyjnych będą: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Nowego Sącza, Akademia Leona Koźmińskiego z Warszawy, Uniwersytet Jagielloński z Krakowa, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Akademia Ignatianum z Krakowa, Uniwersytet Rolniczy z Krakowa, Wszechnica Świętokrzyska, Akademia Techniczno-Humanistyczna z Bielsko Białej, Staropolska Wyższa Szkoła z Kielc, Uniwersytet Przyrodniczy z Poznania, Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Policealne Studium Zawodowe Zaoczne z Nowego Targu, Uniwersytet Przyrodniczy z Wrocławia, Kujawska Wyższa Szkoła z Włocławka, Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych z Dublina oraz American Institute for Foreign Study Inc. – praca wakacyjna w Ameryce.

Podczas Podhalańskich Targów Edukacji w Nowym Targu odbędzie się konkurs, w którym uczestnicy mogą wygrać bezpłatny udział w kursie, który odbędzie się w trakcie ferii zimowych. Zwyciężca będzie mógł wybrać jeden z dostępnych kursów:
  • warsztaty projektowania ubioru - redressing fashion design workshops,
  • kurs kroju i szycia - poziom podstawowy,
  • kurs kroju i szycia - poziom średnio-zaawansowany,
  • kurs szycia i technik haute couture,
  • kurs rysunku żurnalowego,
  • warsztaty projektowania biżuterii z metalu weeklong jewelry workshop,
  • kurs: architektura wnętrz,
  • warsztaty aktorskie, Warsztaty teatralne.
Nagrody ufundowały Krakowskie Szkoły Artystyczne.

baner

Kiedy: 16 lutego 2017, godzina 9:00-15:00
Gdzie: Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, przy Al. Tysiąclecia 37


targiedukacjigrafika1
Tags: edukacyjne