targi pw logoJuż 14 i 15 marca a Auli Głównej Gmachu Politechniki Warszawskiej odbędzie się 24. edycja Inżynierskich Targów Pracy. Podczas dwóch dni, studenci będą mieli okazję by porozmawiać z przedstawicielami firm, szukających absolwentów uczelni technicznych.
Dla wielu Inżynierskie Targi Pracy to niepowtarzalna okazja by zrobić pierwszy krok w kierunku profesjonalnej kariery zawodowej. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Studentów BEST, które od ponad 20 lat daje niepowtarzalną możliwość poznania ofert praktyk, pracy w międzynarodowych jak i w lokalnych firmach branży technicznej oraz rozpoczęcia obiecującej kariery zawodowej. Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Warszawskiej są przygotowywane z myślą o studentach oraz absolwentach uczelni technicznych, którzy są w trakcie poszukiwania pierwszej, poważnej pracy. Dla nich to niepowtarzalna okazja aby porozmawiać z przedstawicielami firm, które oferują pracę dla inżynierów.
targi pw zdjjTargi Pracy to także liczne warsztaty. Tegoroczna edycja to 16 warsztatów, dzięki którym studenci mogą wzbogacić swoją wiedzę z zakresu innowacji technologicznych oraz poznać bliżej rynek pracy w oparciu o wiedzę ekspercką. Wyselekcjonowana tematyka skupiająca się przede wszystkim na wiedzy technicznej i umiejętnościach twardych daje niepowtarzalną możliwość podniesienia kwalifikacji studentów. Nie wiesz jak najlepiej przygotować swojego CV? Nie masz zdjęcia, które świetnie będzie prezentować? Podczas trwania Inżynierskich Targów Pracy będzie istniała możliwość skonsultowania swojego CV i zrobienia profesjonalnego zdjęcia. NA studentów i absolwentów będą czekali również specjaliści z zakresu doradztwa zawodowego. Weź karierę w swoje ręce! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne. Przygotuj swoje CV i przyjdź 14 lub 15 marca do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach w czasie targów, należy się zarejestrować.
Więcej informacji uzyskasz tutaj.

Kiedy? 14 – 15 marca 2017 r., w godzinach od 9:00 do 16:00
Gdzie? Gmach Główny Politechniki Warszawskiej