logougJuż niedługo w Sopocie odbędzie się dwudniowa konferencja dla wszystkich zainteresowanych zarządzaniem w biznesie. Konferencja Project Management 2017 - skuteczne zarządzanie biznesem jest już organizowane po raz dziewiąty przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego.

Wydarzenie jest organizowane z myślą o studentach oraz absolwentach kierunków ekonomicznych oraz pokrewnych, a także młodych osób, które zaczynają swoją przygodę z zarządzaniem oraz pracą jako project manager w pierwszej pracy. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów z dziedziny project managementu – dziedziny, której dobra znajomość uznana została przez Forbes za jedną z najbardziej pożądanych kompetencji na rynku pracy. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu zarządzania projektami, którą zaprezentują doświadczeni project managerowie z różnych branż.

Pierwszy dzień konferencji będzie obejmował panel dyskusyjny oraz prelekcje. Podczas wystąpień zaproszeni prelegenci skonfrontują wiedzę teoretyczną z praktyką i wypracowanymi praktykami. Drugi dzień to idealna okazja do zmierzenia się z wyzwaniami podczas warsztatów oraz gier symulacyjnych przeprowadzonych przez znakomitych trenerów i coach’ ów. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować zespół projektowy, zarządzać portfelem projektów lub czy projekt może służyć jako narzędzie realizacji strategii firmy to nie może Cię zabraknąć!Wstęp na Konferencję Project Management jest całkowicie bezpłatny!
konferencja pm
Zapisz się na konferencję.
Więcej informacji znajdziesz tutaj. Bądź na bieżąco!