strateg ugKoło Naukowe Strateg działające na Uniwersytecie Gdańskim organizuje szkolenie przygotowane z myślą o wszystkich studentach uczelni. „Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności” odbędzie się już 24 maja na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie. Wydarzenie jest organizowane przy współpracy ze start-upem Vigo App.

Kto jest odbiorcą szkolenia? Przede wszystkim studenci, ale również młodzi absolwenci wszystkich kierunków studiów, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat rozkręcania własnego biznesu. Dzięki spotkaniu z osobami, które już prowadzą własne firmy, uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak zbudować świetny zespół i być jego liderem, jak pozyskać fundusze na rozpoczęcie własnej działalności, jak wypromować swoją usługę lub produkt oraz jak zaistnieć i utrzymać się na rynku.
strateg startup2Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów, którzy zaprezentują tematykę start-up'u na przykładzie własnych doświadczeń z zakładania i rozkręcania własnej działalności. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy. Nie płacąc nic, otrzymasz ogromną dawkę wiedzy i miło spędzisz czas z takimi osobami jak: Maciej Stępa, Anna-Maria Wiśniewska, Antoni Łącki, Bolesław Kruszewski, Wiktor Jodłowski i Adam Przykucki.
strateg startupWstęp na szkolenie „Start-up. Blaski i cienie” jest całkowicie BEZPŁATNY, obowiązuje ograniczona liczba miejsc – 150! Zapisy na rozpoczęły się 16 maja. Organizatorem szkolenia jest Koło Naukowe Strateg.

Bądź na bieżąco!
Tutaj znajdziesz więcej informacji o wydarzeniu.