W połowie października odbędą się XX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków, którego organizatorem jest Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Zbliżające się Targi to XX, jubileuszowa edycja, podczas której studenci i młodzi absolwenci będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 60 pracodawców.

XX Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków odbędą się w terminie od 16 do 17 października na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW. Wydarzenie organizowane z myślą o pracodawcach i studentach organizowane jest już od kilku lat. Pierwsze targi tego typu odbyły się w 2008 roku. Inicjatorem targów jest dr Roman Szabatin, ówczesny Dziekan ds. Studenckich. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 60 pracodawców z Warszawy i okolic, którzy poszukują studentów oraz młodych absolwentów z odpowiednimi kompetencjami oraz umiejętnościami.
Image42Udział w Targach Pracy na WEiTI PW daje możliwość zaprezentowania się przedsiębiorstw i ich wyrobów wśród ok. 3000 studentów, którzy zostaną absolwentami i staną się potencjalnymi pracownikami lub odbiorcami ich produktów. Na tę wydziałową imprezę zapraszani są również absolwenci z
innych zbliżonych profilem kształcenia Wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni z całej Polski. Dla studentów to świetna okazja do spotkania się z przedstawicielem firmy. Dzięki temu mogą dowiedzieć się wszystkiego o interesujących ich firmie, ofercie praktyk i pracy, zarobkach, a także wymaganiach względem kandydatów i pracowników.
IMG 1131 HDTV 1080 1


Więcej informacji na temat tegorocznych targów oraz listę wystawców znajdziesz tutaj.