targi pw logoJuż w połowie marca na Politechnice Warszawskiej po raz odbędzie się kolejna edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej. 13 i 14 marca w Gmachu Głównym uczelni na studentów będzie czekało niemal 100 pracodawców, którzy udzielą szczegółowych informacji dotyczących programów stażowych, praktyk, a także procesu rekrutacji dla pracowników. Jeśli jesteś inżynierem, nie może Cię tam zabraknąć!

Wydarzenie co roku cieszy się ogromną popularnością, rok temu w Dużej Auli PW pojawiło się ponad 10 tysięcy uczestników! Studenci będą mieli okazję uzyskać informacje z pierwszej ręki aż od 100 firm na temat wymagań stawianych przez pracodawców podczas procesów rekrutacyjnych. Dodatkowo studenci mogą uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez firmy, skonsultować swoje CV i wziąć udział w konkursach.

Targom towarzyszy również Plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera, podczas którego wybierany jest najbardziej atrakcyjny pracodawca według studentów i absolwentów. Firmy mogą poznać zawodowe potrzeby nowego pokolenia inżynierów. Tysiące wypełnionych ankiet sprawiło, że jest to największe tego typu badanie w Polsce przeprowadzone przez studentów. Tegoroczne wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, po pierwszym dniu Inżynierskich Targów Pracy.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Jak było w na zeszłorocznej edycji?