Kierunek dawnej Akademii Sztuk Pięknych ma za zadanie zrzeszać w swoich progach tych, którym nieobce jest gospodarowanie przestrzeni w określone formy i ramy. Głównym celem, jakie niesie ze sobą edukacja na Sztuce rejestracji obrazu jest wykwalifikowanie specjalistów, którzy zajmą się w przyszłości rejestracją i przetwarzaniem obrazu. Sztuka rejestracji obrazu to kierunek niezwykle specjalistycznym, a studenci uczą się konkretnych czynności związanych z przetwarzaniem obrazu filmowego czy fotografii. Warto więc się dobrze zastanowić przed wyborem!


W trakcie studiów:
Student pozna i opanuje techniki realizacji wszelkiego rodzaju obrazów; uczelnia dysponuje własnymi współczesnymi środkami do rejestracji i przetwarzania, nakazując jednocześnie, by student po zakończeniu zajęć na uczelni mógł kontynuować praktykę w domu, na własnym sprzęcie - aparatach cyfrowych, kamerach, komputerach.

Po studiach:
Absolwent Sztuki rejestracji obrazu znajdzie pracę przy produkcjach filmowych, w studiach fotograficznych i magazynach; sprawdzi się również jako animator filmów oraz grafik.


Grupy kierunkow : Artystyczne